Przełomowy rok 10: podróż pełna sukcesów i innowacji

Przełomowy rok 10: podróż pełna sukcesów i innowacji

Rok 10 to istotny kamień milowy w historii MD Online. W ciągu tego czasu doświadczyliśmy wzrostu i przyjęliśmy nowe możliwości, stopniowo poszerzając nasze zasięgi na bardziej globalną skalę.

Nagrody i uznanie

W roku 10 MD Online wyruszyło w ekscytującą podróż po nagrody i uznanie. Jednym z naszych wyjątkowych momentów był nasz udział w prestiżowej nagrodzie ATC (Association of Translation Companies) w Wielkiej Brytanii. Aby nasza kandydatura była jeszcze silniejsza, postanowiliśmy stworzyć fascynujący film, który prezentuje istotę MD Online i pozwala potencjalnym dostawcom lepiej nas poznać. Film ten, stworzony przez członków naszego zespołu – Marka, Dorotę i Magdę, skłonił ich do eksploracji swoich alternatywnych karier w dziedzinie filmu. Świetnie się bawiliśmy podczas kręcenia i montażu filmu, było to zarówno zabawne, jak i pouczające doświadczenie.

Możesz zobaczyć nasz film tutaj:

Przesłaliśmy nasz film, a potem, jak to często bywa w życiu, zagubiliśmy się w codziennej rutynie, chwilowo zapominając o naszym zgłoszeniu. Ale los miał dla nas coś wyjątkowego.

Podróż z niespodzianką w Londynie

Year

Rok 10: Mark odbiera naszą nagrodę podczas gali w Londynie

Mark akurat przebywał w Wielkiej Brytanii, kiedy otrzymaliśmy niespodziewaną wiadomość – zostaliśmy zakwalifikowani do jednej z nagród ATC! Mark udał się do Londynu, miasta otoczonego żałobą z powodu pogrzebu królowej, spotkania dostojników z całego świata. Ceremonia wręczenia nagród ATC odbyła się w tym samym miejscu, gdzie dzień wcześniej zgromadzili się przywódcy światowi!

W miarę jak wieczór się rozwijał, odbyła się wzruszająca uroczystość ku pamięci Elżbiety II, a następnie wręczono nagrody. W pokoju panowało napięcie. A potem, ku naszemu ogromnemu zdziwieniu i radości, ogłoszono – MD Online otrzymało prestiżowy tytuł „Dostawcy Roku”! To był moment czystej radości i potwierdzenia naszej nieustającej dążenia do doskonałości.

 

 

Podróż przez kamienie milowe

Rok 2022 nie był tylko rokiem nagród, a czasem przekraczania ważnych kamieni milowych. Mark otrzymał tytuł „Profesor Instytutu”, co otworzyło nowe możliwości w dziedzinie biomedycznych tłumaczeń. W miarę jak technologia ewoluowała w branży tłumaczeń i korekty, Mark i Dorota uczestniczyli w wydarzeniu Berlin Tech Hub zorganizowanym przez Grammarly.

Year 10 journey: our annual team meeting in Gdańsk

Year 10 journey: our annual team meeting in Gdańsk

Nasze coroczne spotkanie zespołu odbyło się na malowniczym tle Gdańska, nadmorskiego miasta, w którym połączyliśmy pracę z rozrywką, ratując miasto w trakcie fascynującej gry szpiegowskiej.

Dekada dążenia do doskonałości

Być może najważniejszym wydarzeniem roku 10 była rocznica MD Online – dekada ciężkiej pracy, poświęcenia i zobowiązania w dostarczaniu usług tłumaczenia i korekty najwyższej jakości naszym szanowanym klientom.

Podróż do przyszłości

Rok 11 był już na horyzoncie, obiecując jeszcze większe wyzwania wraz z pojawieniem się Chat GPT. Nasza ewolucja i innowacje trwają, ale jedno pozostaje niezmienne – nasze zobowiązanie do dostarczania doskonałości w dziedzinie tłumaczenia i korekty. Więc śledźcie nas, ponieważ historia MD Online jest daleka od zakończenia; to dopiero początek ekscytującego nowego rozdziału!

Sprawdź nasze social media: Facebook / LinkedIn

Chcesz zapoznać się z wcześniejszymi latami?, Kliknij tutaj!

Dodaj komentarz