MD Online wspiera pozyskiwanie i przygotowanie danych dla technologii AI.

Mamy bogate doświadczenie w realizacjach nietypowych projektów klienta. Przy naszych projektach pracują eksperci z dużym doświadczeniem i jeszcze większą pasją. MD online posiada szeroką bazę native speakerów, gotowych do podjęcia najbardziej nietypowych zadań zleconych przez klienta. Pracujemy przy nagraniach audio/video, transkrypcjach, badaniach i testach językowych, sprawdzaniu aplikacji, software oraz copywritingu.

Analiza języka

Testowanie aplikacji i software

Transkrypcja i nagrania audio

Pozyskiwanie danych

Przygotowujemy duże ilości wysokiej jakości specyficznych danych, globalnie reprezentatywnych dla Twojej aplikacji analizującej istotność treści. Nasze działania obejmują gromadzenie danych oraz obrazów.

Przygotowywanie danych

Możemy opatrzyć anotacjami wszystkie typy danych – obraz, wideo, audio, tekst i upewnić się, że otrzymasz je w formacie umożliwiającym otrzymanie poprawnych wyników. Nasze działania polegają na: klasyfikacji, anotacji, transkrypcji i translacji danych.

Badania i testy językowe

Posiadamy bogate doświadczenie w pracy przy zadaniach językowych związanyach z aplikacjami multimedialnymi, realizujemy badania językowe na 40 językach świata. Nasi lingwiści doskonale znają platformy do zadań językowych różnego typu. Dzięki bardzo szerokiej bazie native speakerów z powodzeniem realizujemy jednocześnie nawet kilkanaście różnych zadań językowych.

Testowanie aplikacji i software

Bierzemy czynny udział w testowaniu aplikacji mobilnych i oprogramowania przed wprowadzeniem go na rynek. Realizujemy testy zgodnie z wytycznymi klienta starannie dobierając testerów, tak aby odpowiadali grupie wskazanej przez klienta (wiek, lokalizacja, wykształcenie). Gwarantujemy także pełną poufność, a każdy native speaker pracujący przy projekcie zobowiązany jest do podpisania NDA.

Nagrania audio/video

Realizujemy nagrania audio/video w ponad 40 językach. Jesteśmy w stanie dostosować lektora zgodnie z upodobaniem klienta (ze względu np. na płeć, wiek czy akcent). Pracujemy zarówno na programach własnych, jak i tych zaproponowanych przez klienta. Realizujemy spoty reklamowe, nagrania do podręczników nauki języka obcego, spoty infolinii i wiele innych.

Transkrypcje

Realizujemy napisy do filmów w 40 językach, wykonujemy zarówno transkrypcję, jak i tłumaczenie. Możemy przygotować zwykły dokument, ale taki z rozstawieniem czasowym. Przeprowadzamy również korekty już gotowych wersji językowych, poprawiając je zarówno pod kątem językowym, jak i dopasowaniem do filmu. Przy tego typu zleceniach pracują wyłącznie doświadczeni w branży native speakerzy.

Jeśli Twoje zapytanie jest nietypowe skontaktuj się z nami!
Praca przy nowych wyzwaniach to dla nas wielka przyjemność. W ciągu 24 godzin przedstawimy naszą propozycję i możliwości.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

kontakt
Szukasz rzetelnych tłumaczy zajmujących się tekstami medycznymi, biomedycznymi, farmakologicznymi?