MD Online awarded Supplier of the Year by ATC!

Rok 2022 jest w dalszym ciągu wyzwaniem dla biznesu i wiele firm tłumaczeniowych musiało zmienić się, aby sprostać współczesnym wyzwaniom. ATC skupia czołowe firmy i freelancerów ? to najlepsi z najlepszych w naszej branży. To dla nas ogromny zaszczyt znaleźć się w tak prestiżowym gronie u boku członków i partnerów Association of Translation Companies.

Stand Out ? Be Outstanding

Inicjatywa Stand Out ? Be Outstanding 2022 to wydarzenie zorganizowane przez ATC, które ma na celu podkreślenie wagi współpracy i innowacji w branży. Wszyscy nominowani wnoszą coś nowego do rozmowy o jutrze. Ich usługi są nowoczesne, zorientowane na jakość i wyznaczające nowe standardy. Nominacja w konkursie ATC jest w tym przypadku nagrodą samą w sobie, ponieważ potwierdza, że dana osoba czy firma wykonuje świetną robotę. W artykule opublikowanym przez magazyn Multilingual, który można przeczytać tutaj, znajdujemy eleganckie podsumowanie najważniejszych wydarzeń wieczornej gali. Wspomnienie w tak znanej publikacji jest kolejnym zaszczytem dla naszej firmy!

Nasz założyciel, Mark J. Hunt, odbiera nagrodę podczas gali ATC

MD Online w konkursie ATC

MD Online zwyciężyło w kategorii Supplies of the Year (Dostawca Roku). Codziennie widzimy, jak wiele firm i freelancerów tworzy lepsze jutro dla branży tłumaczeniowej. Właśnie dlatego wyróżnienie w konkursie ATC jako jedna z najlepszych firm jest takim zaszczytem. Zaczęliśmy naszą działalność 10 lat temu z misją niesienia pomocy naukowcom w promowaniu ich pracy w prestiżowych czasopismach ? pomagaliśmy im w tłumaczeniu i korekcie ich publikacji.

Od tego czasu rozszerzyliśmy naszą ofertę. MD Online obsługuje teraz firmy LSP, zapewniając wysokiej jakości usługi językowe native speakerów. Nasza oferta obejmuje tłumaczenie, korektę, postedycję i wiele innych. Zespół nie składa się już z samych założycieli. Jesteśmy grupą doświadczonych kierowników projektów z duży doświadczeniem w tłumaczeniu i dorobkiem naukowym. Nasz tryb pracy zdalnej pozwala nam poszerzać horyzonty. Możemy zwiedzać świat i wciąż dostarczać najlepszą możliwą jakość usług. Zespół MD Online uwielbia wyzwania branży tłumaczeniowej i dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z niecierpliwością czekamy na poszerzenie portfolio naszych klientów i udowodnienie, że jesteśmy najlepszym dostawcą usług językowych.

Mamy nadzieję, że wszyscy nominowani do nagrody Stand Out ? Be Outstanding dobrze się bawili na wspaniałej gali i życzymy im wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku. Liczymy, że zobaczymy was wszystkich wkrótce na kolejnym spotkaniu ATC!

Dodaj komentarz