Jesteśmy idealnym partnerem dla Twojego biura tłumaczeń!

Baza tłumaczy i korektorów MD Online, którzy są wykwalifikowanymi native speakerami języków docelowych, doskonale uzupełni Twoją listę kontaktów. Zapewniamy:

Zasobne portfolio
tzw. blind CV

Bogate doświadczenie w pracy w panelach partnera

Kompatybilność z najpopularniejszymi narzędziami CAT

Wspieramy sektor LSP usługami tłumaczenia i korekty

 MD Online wspiera dostawców usług językowych od 2013 r.
Pomagamy naszym partnerom w rozwoju ich działalności przez zapewnianie wysokiej jakości tłumaczeń native speakerów na wszystkie języki europejskie oraz liczne pozaeuropejskie.
Nasza stale rosnąca sieć native speakerów obejmuje lingwistów, którzy tłumaczą z niemieckiego lub angielskiego na języki europejskie, skandynawskie i wiele innych.

Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi oraz ekspertami (SME) w przypadkach, gdy konieczna jest głęboka lokalizacja tekstu lub wgląd specjalisty.

Dysponujemy szeroką siecią kontaktów do tłumaczy przysięgłych i ekspertów, którzy są w stanie sprawdzić techniczny tekst i poświadczyć tłumaczenie za zgodność z oryginałem. Aby dowiedzieć się więcej o tej usłudze, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Korekty doktorów nauk i specjalistów

Ściśle współpracujemy z naszą siostrzaną firmą – eCORRECTOR  Ltd z siedzibą w Cambridge, aby zapewnić wysokiej jakości korekty tekstów naukowych, które mają być opublikowane w recenzowanych czasopismach. Nasi eksperci to naukowcy z własnym dorobkiem publikacji i native speakerzy języka publikacji w jednej osobie. eCORRECTOR ma bogate doświadczenie i liczne sukcesy w pracy z naukowcami, redaktorami czasopism i wydawcami. Członkowie naszego zespołu mają odpowiednie umiejętności związane z usługą korekty specjalistycznej, a także doskonale rozumieją wysokie wymogi stawiane tekstom publikowanym w międzynarodowych czasopismach recenzowanych.

Na bieżąco z technologią

Nasi native speakerzy nieustannie doskonalą umiejętność obsługi różnych formatów plików i narzędzi CAT. W naszych projektach uczestniczą tłumacze, którzy korzystają z pomocy takich narzędzi tłumaczeniowych jak Trados, MemoQ, XTM czy Smartcat.

Poproś o ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb

kontakt