MD Online sp. z o.o.

Warszawa, PL
ul. Kłobucka 7
02-699 Warszawa
+48 22 122 80 71

Prześlij swój tekst do darmowej wyceny

wyślij tekst do darmowej wyceny

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc

Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług lub chciałbyś zostać tłumaczem w MD Online, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie wyjaśni wszelkie kwestie od poniedziałku do piątku między 8.00 a 18.00. Staramy się udzielić wyczerpującej odpowiedzi w ciągu godziny.

Expert Translation Support

Expert Translation Support to podstawa oferty MD Online, pracujemy z ekspertami, którzy dopracują tłumaczenie do perfekcji i będą wsparciem w rozwoju twojej firmy. W ramach świadczonych usług współpracujemy z wykwalifikowanymi native speakerami, który profesjonalnie przetłumaczą i zweryfikuję teksty z niemal wszystkich dziedzin. Tłumaczymy głównie teksty angielskie i niemieckie na wszystkie języki europejskie oraz wiele innych spoza naszego kontynentu. Z przyjemnością pomożemy w rzadszych konfiguracjach językowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, udało nam się zbudować prężnie działający zespół tłumaczy o zróżnicowanych profilach. Nieustannie rozwijamy nasze umiejętności w obsłudze projektów w programach CAT oraz mniej popularnych formatach plików.

Oprócz tłumaczeń, nasza oferta obejmuje wysokiej jakości korekty. Są one wykonywane wyłącznie przez native speakerów języka docelowego, co gwarantuje zgodność tekstu z zasadami gramatyki, płynność stylistyczną oraz odpowiednią lokalizację treści. Nasi korektorzy specjalizują się w różnych dyscyplinach. Jeśli tekst jest przeznaczony do publikacji w międzynarodowym czasopiśmie recenzowanym, polecamy skorzystanie z usługi korekty specjalistycznej przed przesłaniem tekstu do wydawcy. Nasza siostrzana firma, eCORRECTOR Ltd, ma w tym obszarze ogromne doświadczenie i sukcesy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług lub chciałbyś zostać tłumaczem w MD Online, skontaktuj się z nami.

Poszukujemy

Tłumacz

Prześlij swoje CV tutaj

Korektor

Prześlij swoje CV tutaj

Inne

Prześlij swoje CV tutaj