Tłumaczenia biznesowe

MD Online każdego dnia wspiera znaczną liczbę firm z różnych branż. Pomagamy im rozwijać skrzydła poprzez dostarczanie wysokiej jakości tekstów w różnych kombinacjach językowych. Zakres naszych usług znacznie wykracza poza standardowe tłumaczenie i korektę we wszystkich językach europejskich i wielu pozaeuropejskich – możemy opracować pliki CAT, napisy do filmów, transkrypcje, oceny próbek i kompetencji językowych, a także przeprowadzić wiele innych działań.

MD Online oferuje tłumaczenia i korekty native speakerów.

Nasza firma współpracuje z dostawcami usług językowych i firmami. Operujemy różnymi narzędziami CAT, aby zapewnić jednolite słownictwo i zgodność tłumaczenia z poprzednimi tekstami klienta.
Wspomagamy firmy oraz klientów indywidualnych dostarczając potrzebne im wysokiej jakości teksty w sposób najwygodniejszy dla nich. Dzięki naszym szerokim kontaktom w branży tłumaczeniowej możemy opracować przesłane do nas treści szybko i ekonomicznie, bez względu na kombinację językową czy charakter tekstu.
Wszystkie wiodące instytucje w sektorze tłumaczeniowym zgodnie twierdzą, że tłumaczenia native speakerów gwarantują perfekcyjne dopasowanie wiadomości do kultury docelowej oraz dokładne oddanie treści tekstu źródłowego. Nasi tłumacze to wykwalifikowani native speakerzy, którzy są w nieustannym kontakcie z żywym językiem i opracowują świetne tłumaczenia.
Im szybciej rozwija się twoja działalność, tym więcej tekstów potrzebujesz w krótszym terminie. Jesteśmy na to gotowi! MD Online codziennie używa narzędzi CAT, aby mieć pewność, że jednolite słownictwo i stylistyka są zachowane w ramach twoich zleceń. Opracowujemy nasze wewnętrzne pamięci tłumaczeniowe, które rosną z każdym nadesłanym tekstem. MD Online jest także otwarty na współpracę w ramach narzędzi Connected Translation, co znacznie przyspiesza cały proces tłumaczenia.

Szybkość działania i konkurencyjne ceny

Otrzymasz od nas niewiążącą wycenę ze szczegółami cenowymi i terminem realizacji w ciągu godziny od przesłania do nas wiadomości. Wiemy, że twój czas jest cenny!

Dlaczego warto pracować z native speakerami

Niezależnie od rodzaju projektu – od marketingu po tekst naukowy, od pliku .DOCX do formatu .FLAC – współpracujemy z native speakerami języków docelowych. Są to wykwalifikowani lingwiści, którzy doskonale znają swój język ojczysty. Dzięki tej umiejętności odzwierciedlają treść tekstu źródłowego w naturalny i poprawny językowo sposób. To wszystko po to, aby twój tekst brzmiał tak, jakby napisał go obywatel kraju docelowego. W ten sposób twoja wiadomość – wideo z napisami w wielu językach, umowa prawna, dokumentacja techniczna czy tekst naukowy – dociera do odbiorcy bez zakłóceń.

Nasze usługi dla mediów online

Rynek mediów online nieustannie się rozrasta, co towarzyszy większemu zapotrzebowaniu na tłumaczenia i korekty. Nasi native speakerzy często specjalizują się w wykonywaniu transkrypcji. Bez problemu przygotowują także napisy z kodami czasowymi czy treści do nagrań lektorskich. Współpracując z nami, masz pewność, że teksty nie są wynikiem tłumaczenia maszynowego, gdyż nasi tłumacze je doskonale lokalizują. Możemy opracować także nagrania audio wykonane przez native speakerów języków docelowych w dowolnym formacie.

Nasz nowy dział, Media Online Support, jest przygotowany do wykonania każdej usługi dla twoich mediów. Jeśli chcesz porozmawiać osobiście o zakresie naszych możliwości, możemy spotkać się w naszych biurach w Warszawie lub Łodzi.

Media Online Support

Kontrola jakości

Jakość stanowi podstawową wartość w MD Online. Rozumiemy, że każdy opublikowany tekst jest bezpośrednim odzwierciedleniem polityki twojej firmy. Wprowadziliśmy więc procedury kontroli jakości, aby mieć pewność najwyższej jakości finalnego tekstu. Stale monitorujemy pracę native speakerów, dzięki czemu możemy zagwarantować doskonałą lokalizację i poprawność tłumaczenia.

Prześlij swój tekst do darmowej wyceny

wyślij tekst do darmowej wyceny