Zespół MD Online nieustannie dba o rozwój językowy nas samych, naszych rodzin, tłumaczy i całego świata ? Kochamy języki obce, dlatego uczęszczamy na kursy i studia językowe, zdobywamy kolejne tytuły i stopnie naukowe, codziennie używamy języków obcych w komunikacji. Wiemy, że wy też chcecie doskonalić swoje umiejętności, dlatego pragniemy przedstawić wam nowe rozwiązanie ? LEO Academy.

Podróżowanie w czasie pandemii

Ograniczenia sanitarne uniemożliwiają nam (na chwilę obecną) swobodne podróżowanie po świecie i ćwiczenie języka w rozmowach z native speakerami. Możemy oczywiście oglądać filmy czy chodzić na kursy, ale nie jest to porównywalnie ekscytujące. A gdyby tak móc bezpiecznie podróżować i szlifować umiejętności bez wychodzenia z domu? Brzmi niemożliwie, ale nasi założyciele znaleźli rozwiązanie tego problemu poprzez założenie LEO Academy, biura wirtualnych podróży językowych.

Wyjątkowa propozycja na lato

Nasza siostrzana marka LEO Academy nie jest kolejną szkołą językową. Zorientowani są na zapewnienie kontaktu z żywym językiem w różnych jego odmianach. Głównymi adresatami oferty LEO Academy są dzieci w wieku szkolnym, ale dorośli też znajdą coś dla siebie. Organizowane wyjazdy wirtualne, tzw. Summer Camps, to okazja do zetknięcia się z kulturą różnych krajów anglojęzycznych (np. USA, Wielka Brytania, Jamajka, Nowa Zelandia, RPA, Australia) oraz posłuchania i poćwiczenia akcentów z tych krajów. Pięciodniowe obozy są zbudowane tak, aby każdego dnia udać się w podróż do innego kraju i dowiedzieć się wielu ciekawostek na jego temat. Zajęcia prowadzą native speakerzy pochodzący z tych krajów, którzy z ogromną pasją wykwalifikowanych pedagogów dzielą się swoim dziedzictwem kulturowym. Ponadto, po każdym wyjeździe jego uczestnicy dostają zestaw akcesoriów, które pomogą w dalszym doskonaleniu języka i utrwaleniu informacji o odwiedzonym kraju. Jeden z pracowników LEO Academy towarzyszy każdej lekcji, aby pomóc dzieciom zrozumieć to, co mówi do nich native speaker.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty LEO Academy. Jest to bardzo ciekawa i unikatowa propozycja dla najmłodszych, choć i rodzice mogą udać się na obóz przygotowany specjalnie dla nich. Więcej informacji na temat oferty i działalności LEO Academy znajdziecie tutaj: https://leoacademy.online/

Dodaj komentarz