Rozwój MD Online doceniony jako gepard biznesu

Dowiedzieliśmy się niedawno, że Instytut Europejskiego Biznesu wyróżnił naszą firmę w aż trzech konkursach! Jest to XV edycja Konkursu Gepard Biznesu 2020, XIII edycja Konkursu Efektywna Firma 2020 i VIII edycja Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2020. Znaleźliśmy się tam na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

IEB obliczył, że nasz rozwój w latach 2018-2019 był bardzo dynamiczny i sięgnął 17,6 %. To dało nam tytuł Gepard Biznesu 2020 i 10. miejsce w rankingu dla województwa łódzkiego. Tytuł Efektywna Firma 2020 otrzymaliśmy na podstawie średniego stosunku zysku netto do przychodów w 2019 r. Te dwa wyróżnienia umożliwiły nam zyskanie tytułu Mocnej Firmy Godnej Zaufania 2020.

Jesteśmy ogromnie dumni, że nasz wysiłek w świadczeniu usług tłumaczenia i korekty native speakerów języków docelowych przekłada się także na wyniki związane z rozwojem firmy. Nie moglibyśmy się rozwijać tak dynamicznie, gdyby nie zaufanie oraz partnerska kooperacja z największymi biurami tłumaczeń w Polsce i innych krajach UE. Te wyróżnienia to także efekt wytężonej pracy naszego zespołu kierowników projektów i ich współpracy ramię w ramię z tłumaczami. To pozwala nam na dostarczanie usług szytych na miarę ? przesłanie szybkich wycen, gwarancja krótkich terminów realizacji, efektywna komunikacja z klientami. Widzimy w tym także efekty wprowadzanych i udoskonalanych procedur kontroli jakości oraz coraz szerszego korzystania z narzędzi CAT.

Mamy nadzieję, że utrzymamy ten impet także w kolejnych latach naszej działalności, a nasi klienci docenią nasze starania ? bo to ich satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Dodaj komentarz