10 years at MD Online

I tak niespodziewanie mija 10 lat od kiedy w pewien grudniowy zimny dzień zarejestrowaliśmy spółkę MD Online. Rozpoczęła się fascynująca przygoda, która wciąż trwa.

MD Online zostało zbudowane od zera, bez żadnego zewnętrznego finansowania. Co więcej, zakładając spółkę nie mieliśmy kierunkowego wykształcenia ani doświadczenia w tłumaczeniach, na których opiera się działalność naszej firmy, a co za tym idzie startowaliśmy bez portfolio klientów oraz znajomości narzędzi branżowych. Ale – na przekór statystykom i rachunkowi prawdopodobieństwa, dziś świętujemy 10 lecie MD Online. Przetrwaliśmy okres, w którym 90% start-up’ów kończy swoją działalność i pozostajemy gazelą biznesu – jak określane są firmy, które minimum co 4 lata podwajają obroty.

Pracujemy w branży, która przechodzi dynamiczną zmianę technologiczną i koncepcyjną- w samym swoim znaczeniu tj. czym jest tłumaczenie i jak powinno być wykonane. W MD Online odważnie sięgamy po najnowsze rozwiązania technologii sztucznej inteligencji i kontynuujemy dostarczanie najwyższej jakości tłumaczeń dla klientów w całej Europie.

MD Online to nagrodzona firma (2022), która stawia na uczciwość w biznesie, jakość i doskonałą obsługę klienta. Zależy nam na tym by praca sprawiała radość – nam oraz wszystkim członkom zespołu MD Online. Nasz zespół składa się z utalentowanych pracowników o wykształceniu lingwistycznym (wliczając doktoraty), którzy skutecznie zarządzają zespołem kilkuset tłumaczy na całym świecie, dostarczając klientom najwyższej jakości tłumaczenia.

Founders of MD Online, Dorota and Mark

Założyciele MD Online, Mark i Dorota

Często jesteśmy pytani co oznacza MD Online. Mimo, że tłumaczymy na co dzień wiele tekstów biomedycznych i klinicznych bynajmniej nie jest to skrót od „medical doctors” online! Najprościej rzecz ujmując MD powstało ze złożenia pierwszych liter imion założycieli Marka i Doroty. Online z kolei reprezentuje nasze marzenie, żeby zbudować taką firmę, która pozwoli nam pracować z każdego miejsca na ziemi. Warto wspomnieć, że dzieci Marka i Doroty do tej pory wierzą, że MD Online to skrót od… Mum & Dad Online 🙂

Popularne powiedzenie głosi, że niespodziewany sukces poprzedza 10 lat wytężonej pracy. Świętując dziesięciolecie MD Online, każdego miesiąca podzielimy się z Wami krótką historią o kolejnym roku budowania firmy oraz wyzwań z nim związanych i sukcesów. Przez 10 lat wytężonej pracy, cały czas towarzyszyła nam wiara w nasz model biznesowy przynosząc rozwój i budując dojrzałość naszej firmy oraz zespołu, z których jesteśmy niezwykle dumni.

Mamy nadzieję, że nasza historia Was zainteresuje, zainspiruje lub może przypomni Wasze własne początki w biznesie.

Mark & Dorota

P.S. Zachęcamy do spojrzenia na klip opracowany przez nas z tej okazji.

🎈 10 Years at MD Online | 🍾 It has been a really exciting journey… 🚀

Dodaj komentarz