Szkolenie w mieście Gdańsk

Podtrzymujemy tradycję dorocznych spotkań w różnych ciekawych miejscach kraju ? byliśmy już w Szymbarku, Toruniu, na Wzgórzach Dylewskich, w Krakowie. Teraz przyszła kolej na podbój Gdańska! Zabraliśmy ze sobą pracowników siostrzanej firmy eCORRECTOR, bo bardzo się lubimy.

Zespół MD Online i eCORRECTORA podbija Gdańsk

Zespół MD Online i eCORRECTOR podbija Gdańsk

Nasze spotkania polegają przede wszystkim na integracji i wspólnemu podnoszeniu jakości warsztatu pracy. Każdego dnia pracujemy nad obsługą zleceń, obserwując się wzajemnie i służąc radą. Na co dzień pracujemy zdalnie, więc takie spotkanie jest świetną okazją do wymiany doświadczeń i trików stosowanych przez nas podczas działań codziennych. Nieodłącznym elementem takiego spotkania jest też prezentacja zmian, jakie zaszły w naszej firmie przez ostatni rok, oraz omówienia planów na kolejne miesiące i lata.

Po skończonych warsztatach ruszyliśmy do centrum Gdańska, aby poznać bliżej to piękne miasto. Pierwszego wieczora udaliśmy się na spacer na plaży i zjedliśmy pyszne dania rybne w pobliskiej restauracji. Morskie ryby nigdzie nie smakują lepiej!

Zwycięzcy i przegrani w walce o Gdańsk

Zwycięzcy i przegrani w walce o Gdańsk

Drugiego wieczora podjęliśmy wyzwanie rzucone przez Undercover City Games. Zostaliśmy szpiegami! Podzieleni na dwie drużyny dowodzone przez naszych założycieli, Dorotę i Marka, rozwiązywaliśmy zagadki i równocześnie poznawaliśmy Gdańsk. Naszą misją było zdobycie tajnych materiałów, a zwycięska drużyna została uratowana przez agencję szpiegowską z pogrążonego w chaosie miasta. Obie drużyny bawiły się wspaniale, choć tylko jedna może się poszczycić mianem prawdziwych szpiegów ?

Niestety, nawet najprzyjemniejsze spotkania muszą dobiec końca. Z pewnością każdy z nas chętnie wróci do Gdańska w przyszłości. A gdzie spotkamy się za rok? Może macie propozycje?

Dodaj komentarz