Pragniemy gorąco zaprosić wszystkich Państwa do udziału w ekscytującym wydarzeniu w historii naszej firmy ? naszym pierwszym webinarze! Odbędzie się on 18 grudnia 2018 o godz. 12.00. Razem z firmą Smartcat przygotowaliśmy zwięzłe szkolenie online nt. rozpoczęcia i rozwoju kariery tłumacza-freelancera.

Wielu utalentowanych tłumaczy nie wie, jak się za to zabrać i zaczyna myśleć o wszystkich możliwych scenariuszach na długo przed otrzymaniem dyplomu. Co więc zrobić po ukończeniu studiów? Absolwenci szybko przekonują się, że sam tytuł nie wystarcza do osiągnięcia sukcesu w branży tłumaczeniowej. Podczas studiów zdobyli już umiejętności językowe, teraz czas na poznanie narzędzi, które pozwolą im stać się konkurencyjnymi i wydajnymi.

Tłumacz musi nauczyć się optymalizacji pracy, tak zwanego ?więcej w mniej? ? pomagają w tym różnego rodzaju programy automatyzacji procesu przekładu. Znajomość nowoczesnych technologii to ogromny atut każdego tłumacza, gdyż ułatwia znalezienie pracy i długofalowych projektów na wysoce konkurencyjnym rynku.

Zdajemy sobie sprawę, że zetknięcie z rynkiem może być bardzo brutalne. Chcemy więc pomóc tłumaczom w zrozumieniu rynku i umiejętnym dołączeniu do grona freelancerów. Razem z ekspertem z firmy Smartcat, którym jest Maria Klennitskaya, pokażemy Państwu jak:

  • Utworzyć swój profesjonalny profil na samym początku kariery,
  • Zarządzać wieloma projektami w środowisku Smartcat,
  • Używać narzędzi CAT i rozwijać się zawodowo,
  • Współpracować z innymi tłumaczami przy bardzo dużych projektach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w tym bezpłatnym wydarzeniu. Chętnie usłyszymy pytania, które Państwa nurtują! Jeśli udział w webinarze nie jest możliwy w czasie jego trwania, zachęcamy do rejestracji ? po wydarzeniu roześlemy materiały szkoleniowe. 

LINK DO REJESTRACJI:

https://attendee.gotowebinar.com/register/3835711580086658306

Mamy nadzieję, że to dopiero początek webinariów, które organizujemy z firmą Smartcat. Liczymy na Państwa sugestie odnośnie tematyki kolejnych spotkań!

_____________________________________________________

O MD Online:

Cel działalności: dostarczenie tekstu, który będzie odpowiednio odczytany przez czytelników obcojęzycznych ? pozbawiony wpadek kulturowych czy nienaturalnych wyrażeń.
 
Wśród naszych klientów znajdują się osoby prywatne, instytucje kulturalne i państwowe, firmy oraz ludzie nauki. Grono naszych zadowolonych klientów powiększa się bardzo szybko, co jest kolejnym dowodem naszego profesjonalizmu i rzetelności. Stale współpracujemy z kilkuset native speakerami języków docelowych, dokładnie weryfikując jakość ich pracy.

Dodaj komentarz