Tłumaczenia przysięgłe i biznesowe w Warszawie

MD Online zapewnia tłumaczenia dla firm i organizacji zlokalizowanych w Warszawie zapewniając doskonałą jakość. Chętnie współpracujemy także z klientami indywidualnymi, którzy oczekują osobistej obsługi, zwłaszcza w przypadku tłumaczeń przysięgłych. Z przyjemnością spotkamy się w naszym warszawskim biurze, aby omówić dalszą współpracę.

Chcąc sprostać Twoim oczekiwaniom, MD Online oferuje usługi native speakerów. Aby mieć pewność, że tłumaczenie jest zgodne z dotychczasowymi tekstami klienta, korzystamy z pamięci tłumaczeniowych w narzędziach CAT. Pozwala to na dodatkowe obniżenie kosztów długofalowej współpracy dla powracających klientów.

Tłumaczenia biznesowe

Zapewniamy tłumaczenia dopasowane do potrzeb firmy – od materiałów marketingowych (np. ulotek, katalogów, zaproszeń, przemów), dokumentacji (np. dokumentów prawnych, umów, certyfikatów, CV), aż po opisy produktów, glosariusze i napisy w filmach.

Korekty native speakerów

Nasi korektorzy zawsze są rodzimymi użytkownikami języka docelowego, którzy potrafią odpowiednio zlokalizować treść i sprawić, że będzie ona bezbłędna. Ta usługa jest szczególnie zalecana przy tekstach opracowanych z zamiarem dystrybucji.

Tłumaczenia przysięgłe

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego, służymy pomocą. MD Online współpracuje z siecią tłumaczy przysięgłych specjalizujących się w przekładzie z polskiego, angielskiego i niemieckiego na różne języki europejskie i pozaeuropejskie. Możesz odebrać tłumaczenie w Warszawie lub otrzymać je drogą pocztową.

Warszawa to unikalne miejsce na mapie Polski. Stanowi centrum kraju, zarówno pod względem geograficznym, jak i administracyjnym. Obecnie jest największym miastem Polski, zamieszkanym przez ponad 1,7 miliona osób.

Co więcej, wywiera istotny wpływ na ekonomię, kulturę i politykę nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Stare Miasto znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, co napawa nas dumą, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę historię tego miejsca. Wiele dużych i ważnych firm i instytucji ma swoją siedzibę w Warszawie.

Nasze warszawskie biuro mieści się na Ursynowie, w doskonałej lokalizacji pomiędzy lotniskiem Okęcie, centrami biznesowymi i parkami, gdzie możemy zrelaksować się po negocjacjach. Lokalizacja pozwala na osobisty odbiór dokumentów (na przykład w przypadku tłumaczeń przysięgłych) i jest idealnym miejscem na spotkania.

Jeżeli wolisz spotkać się osobiście, możemy umówić się na indywidualne spotkania biznesowe w naszym biurze MD Online.

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości korekty tekstu naukowego lub jego tłumaczenia,
zachęcamy do kontaktu z naszą siostrzaną firmą, eCORRECTOR Ltd.

Skontaktuj się lub wyślij dokument do wyceny

kontakt