Kursy językowe dla firm

MD dzięki swojej szerokiej sieci kontaktów z native speakerami stworzyło również zespół wysoko wykwalifikowanych nauczycieli języków obcych nastawionych na naukę i doskonalenie umiejętności pracowników firm, w tym kursów korporacyjnych, a każdy z nich to NATIVE SPEAKER.

Doskonała kadra, która nas wyróżnia:

Oferujemy zajęcia z native speakerami z całego świata, wiemy, że w zależności od profilu działalności, dużo większą preferencją może cieszyć się akcent brytyjski, amerykański lub australijski-dla nas to nie problem. Każdy z nauczycieli jest doskonale przygotowany merytorycznie do każdej lekcji, a program wybiera zgodnie z sugestią grupy. Nauka języków obcych z najlepszymi native speakerami!

Najczęściej oferowany w Polsce jest British English i lektorzy z Wielkiej Brytanii, jednak my wiemy, że firmy o globalnym zasięgu chętniej sięgają po native speakerów z USA-dla nas to nie problem!

Indywidualne podejście do kursantów.

W zależności od potrzeb pracowników możemy prowadzić zajęcia nastawione na język branżowy, biznesowy, ale możemy również pomóc w zrozumieniu mentalności panującej w kraju Waszego partnera (mowa tu w szczególności o kulturze Azjatyckiej). Nauka języków i zrozumienie kultur partnerskich. Indywidualne podejście do kursantów – język biznesowy i branżowy. Przydatne szczególnie dla firm działających międzynarodowo. Kursy te pomagają pracownikom zrozumieć różnice kulturowe, co pozwala na lepszą współpracę z partnerami i klientami zagranicznymi. Zapewniamy różnorodność akcentów: brytyjski, amerykański, australijski. To od Was zależy wybór lektora!

Biuro obsługi klienta z pasją do nauki języków:

Cały nasz zespół BOK tworzą osoby z wyższym wykształceniem lingwistycznym i z wielką pasją do języków. Wiemy jak się uczyć i jak ważne jest, aby nasz nauczyciel miał naturalny akcent dzięki czemu i my zaczynamy mówić lepiej oraz z większą swobodą. Każdy z nas włada kilkoma językami, codziennie mamy kontakt z native speakerami i wiemy jaka jest recepta na skuteczną naukę,

Skontaktuj się i wybierz idealny kurs dla firmy!

Nasza oferta

Opinie naszych kursantów:

Jesteśmy bardzo zadowolone z zajęć pod kątem prowadzącej, Elyse jest bardzo zaangażowana, w 100% spełnia nasze oczekiwania pod kątem merytorycznym. Tak samo, jeśli chodzi o współpracę administracyjną, kontakt, wystawianie faktur itd. nie można powiedzieć złego słowa 😊
– Sopra Steria – Monika 

Języka angielskiego uczę się już od kilkunastu lat, ale nigdy nie miałam odwagi żeby mówić w tym języku. Próbowałam w wielu szkołach, aż pół roku temu trafiłam na konwersacje językowe online dla dorosłych w LEO Academy. W końcu mogę powiedzieć, że mówienie i uczenie się języka angielskiego sprawia mi przyjemność, a co najważniejsze przełamałam barierę językową, która zawsze mi przeszkadzała. Lekcje odbywają się w przesympatycznej grupie, gdzie każdy z nas ma bardzo dużo do powiedzenia, ponieważ tematy zajęć są naprawdę interesujące i dobierane do naszych zainteresowań. Każde zajęcia są perfekcyjnie przygotowane i poprowadzone, bez wyjątku. Nie mogłam trafić lepiej. Szczere gratulacje!
– Oliwia Król | magister fizjoterapii 
konwersacje angielskiego z native speakerem w grupie

Miałam przyjemność uczestniczyć w konwersacjach z Nicole – lektorem hiszpańskim. Zajęcia odbywały się online w dopasowany dla mnie czasie. Lektor był przygotowany do zajęć, na moją prośbę wysyłał wcześniej materiał. Zajęcia przebiegały sprawnie i przyjemnie. Temat konwersacji był wcześniej ustalony ale lektor z łatwością dostosowywał rozmowę do tematów które wynikły w czasie zajęć. Elastyczność to dla mnie bardzo ważny element w takich zajęciach. Podobnie jak uczenie się hiszpańskiego w oparciu o język angielski – kiedy otrzymujemy dodatkowo stymulację naszych półkul i nie próbujemy uczyć się typowo skupiając się na dokładnym tłumaczeniu z języka polskiego tego co chcemy powiedzieć, ale na wyszukiwaniu zasad językowych. Omawiana przez lektora gramatyka jest również przekazywana w sposób zrozumiały.
– Marta Czarnecka | dyrektor zarządzająca Centrum Medyczne NeuroProtect 
konwersacje hiszpańskiego z native speakerem

Intensywny kurs językowy w LEO Academy był strzałem w dziesiątkę. Nie spodziewałam się że może istnieć tak skuteczna formuła nauki języka- intensywna a zarazem bezproblemowa w przypadku bardzo napiętego grafiku dnia pracującej mamy (dodatkowo dzieci w szkole online- czyli jeszcze jeden etat). 15-minutowe lekcje, które przychodzą na maila i można je otworzyć w dowolnym momencie i na dowolnym sprzęcie (zazwyczaj udaje mi się wieczorem na komórce), natychmiastowy feedback oraz ich dopasowywanie się do mojego poziomu- rewelacja. A do tego wstawki kulturowe z filmów i piosenek- jestem zachwycona. Konwersacje z native speakerem fantastycznie uruchamiają moje umiejętności językowe i od razu mogę wdrożyć to co udało mi się nauczyć lub odświeżyć podczas mikrolekcji. Ten kurs jest genialny! Najskuteczniejsza nauka angielskiego ( i nie tylko!) dla zapracowanych rodziców!

– Dorota Hunt | właścicielka firmy tłumaczeniowej 
intensywny kurs francuskiego z Frantastique i native speakerem