Tłumaczenia przysięgłe i biznesowe w Łodzi

MD Online wspiera także firmy działające na terenie Łodzi, jednego z największych miast Polski. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami i organizacjami z Łodzi. Niezależnie od potrzeb, MD Online zapewnia wysokiej jakości usługi językowe – takie, które w pełni odpowiadają potrzebom klienta.

 

MD Online oferuje tłumaczenia i korekty native speakerów.

Nasza firma współpracuje z dostawcami usług językowych i firmami. Operujemy różnymi narzędziami CAT, aby zapewnić jednolite słownictwo i zgodność tłumaczenia z poprzednimi tekstami klienta.
Zapewniamy tłumaczenia dopasowane do potrzeb firmy – od materiałów marketingowych (np. ulotek, katalogów, zaproszeń, przemów), dokumentacji (np. dokumentów prawnych, umów, certyfikatów, CV), aż po opisy produktów, glosariusze i napisy w filmach.
Nasi korektorzy zawsze są rodzimymi użytkownikami języka docelowego, którzy potrafią odpowiednio zlokalizować treść i sprawić, że będzie ona bezbłędna. Ta usługa jest szczególnie zalecana przy tekstach opracowanych z zamiarem dystrybucji za granicą.
Jeśli potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego, służymy pomocą. MD Online współpracuje z siecią tłumaczy przysięgłych specjalizujących się w przekładzie z polskiego, angielskiego i niemieckiego na różne języki europejskie i pozaeuropejskie. Możesz odebrać tłumaczenie w Łodzi lub otrzymać je drogą pocztową.

Łódź – centrum polskiego przemysłu tekstylnego

To trzecie pod względem wielkości miasto w Polsce ma wyjątkową historię. Związek z działalnością biznesową widać w niej od wieków. Łódź od lat była sercem przemysłu tekstylnego. Świadczą o tym zachowane do dziś budowle, takie jak Biała Fabryka, element naszego dziedzictwa kulturowego i przykład architektury klasycystycznej.

 

W tym mieście założono także pierwszą klinikę weterynaryjną! Łódź jest położona w miejscu pozwalającym na sprawny transport – leży w centrum Polski, blisko lotniska oraz węzłów kolejowych i komunikacyjnych. Wiele firm BPO i logistycznych może więc efektywnie funkcjonować w Łodzi, a firmy o różnorodnym profilu mogą tu prowadzić działalność.

Specjalizacja w tłumaczeniu tekstów dot. tekstyliów:

Nauka i technologia

Nauka i technologia to ważne elementy miasta, w samej Łodzi znajdziemy 26 uniwersytetów i wiele ośrodków badawczych! Kultura i sztuka to nieodłączne elementy krajobrazu Łodzi. To jedno z najważniejszych miast dla polskiej kinematografii, teatru, literatury i muzyki.

Łódź ma nawet własną Aleję Gwiazd! Wszyscy znamy wiele łódzkich zabytków, jak chociażby ławeczkę, na której można przysiąść obok Juliana Tuwima. Na ulicy Piotrkowskiej znajduje się prawdopodobnie największy mural w Europie! Łódź co roku jest gospodarzem wielu imprez i festiwali. Jest też zielonym miastem, w którym mieszkańcy i turyści mogą spędzać czas na łonie natury.

MD Online międzynarodowy charakter Łodzi

Historia miasta została ukształtowana przez styk czterech kultur – polskiej, żydowskiej, niemieckiej i rosyjskiej. To wyjątkowa cecha na skalę światową. Praca w łódzkim biurze pozwala nam na zatopienie się w tej atmosferze i znalezienie motywacji do dalszego kształtowania dialogu między kulturami.
Z przyjemnością spotkamy się w Łodzi, aby omówić perspektywę współpracy i usługi, dzięki którym możemy pomóc Twojej firmie w prężnym rozwoju.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

napisz do nas